Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 matematyka: Wyniki, pytania, odpowiedzi (poprawka)

Utworzony przez sylwia, 23 sierpnia 2010 r. o 11:37 Powrót do artykułu
Wyniki będą równo 13 września.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie gdzie sa odpowiedzi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alicja napisał:
podajcie jakies wyniki które pamiętacie może? chodzi mi o zdajacych poprawke z matematyki w pierwszym otartym jaki mieliscie wynik 2 i 12??
tez tak miałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BEDZIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kitek napisał:
Wyniki będą równo 13 września.
skoro tak to na studia nie można składać juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudniejsza o wiele ta matura była.. JAK KTOS MA ARKUSZ Z ODP TO PODESLIJCIE dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś gdzie można znaleść arkusz z pytaniami? PILNE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te arkusze z odpowiedziami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara napisał:
hmm tego też pewna nie jestem czy te 15 jest ok ale otwarte zrobilam dobrze te dwa pierwsze i zad. udowodnij ze trojkat jest protokatny,reszta zapewne zle.
U mnie tez Szału nie ma z ta matura.....XD Myslałem ze bedzie troche łatwiejsza......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez miałam taki wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzystka napisał:
a jak zrobiliscie to zadanie otwarte zeby wykazac ze to jest trojkat prostokatny ?
Można bylo podobno na 2 sposoby. Ja wymyslilam tak że wyliczylam wszystkie te punkty i otrzymalam dlugosci odcinkow czyli bokow trojkata i potem sprawdzilam z tw pitagorasa czy przyprostokatna wyszla ta sama.czyli kąt prosty no i jest prostokątny.ale na 100% pewna nie jestem,pytalam nauczyciela ogolnie czy tak moze byc to powiedzial ze mozna w ten sposob. boje sie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie czemu nie zdałeś/zdałaś skoro taka łatwa jedna i druga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie poprawka trudniejsza. Miałam nadzieje że zlitują się nad nami i dadzą jakąś prostą. Ale niestety, teraz już zostało nam tylko czekać na wyniki pozdrawiam wszystkich którzy sądzą że obowiązkowa matematyka na maturze to jedna wielka porażka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde gdzie są wyniki z tej okropnej maturki poprawkowej!!!!!!!!!!!!! była beznadziejna , chciałabym mieć 30%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była trudniejsza i to o wiele prawdopodobieństwo to 1/12 suma ciągu czyli chyba zad. 28 to 5 [chyba..] a to zamkniete zadanie z nierównością x2-4 x-4 x+ 4 = 0 kuźwa kto to wymyślił ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
i gdzie te arkusze poprawkowe i odpowiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. 73,20zł 2.3do16 3. 2 4. |x+1|<3 5. xdo3-1 6. 1 7. (-5, + niesk...) 8. 1 9. x=2 10. m=2 11. B 12. C 13. a=2 14. 14 15. pierwiastek z 2 16. pierw z 7 przez 4 17. 18 18. pierw z 157 19. 60 stopni 20. 10 21. 2 pierw z 2 22. y=-4x+7 23. 36 24. 10 25. p <0,3 to są moje wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle Ci wyszło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sa te arkusze z zadaniami??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wszystko ladnie pieknie ale gdzie te wyniki,hmmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 119

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...